2018
Datum Čas   Místo Okres Soutěž  
29.6. 22:00   Dřevohostice PR Přerovská liga požárních útoků Memoriál br. Vašíčka
30.6. 8:00   Prasklice KM TFA Prasklický železný hasič 
30.6. 9:30   Stanovnice VS TFA TFA
30.6. 10:00   Pstruží FM Beskydská liga 13. ročník O putovní pohár SDH Pstruží
30.6. 10:00   Řeka FM   25. ročník O pohár starosty obce Řeka
30.6. 10:00   Český Těšín-Mosty KI    
30.6. 13:00   Nová Dědina KM Podhostýnská hasičská liga Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
30.6. 13:00   Svinov OV Moravskoslezská liga 35+
30.6. 13:00   Paršovice PR Velká cena OSH Přerov O pohár SDH 
30.6. 13:00   Liptál VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
30.6. 16:00   Palkovice FM Beskydská liga 16. ročník soutěže O pohár palkovické sjezdovky
30.6. 16:00   Starý Jičín - Vlčnov NJ   O pohár starosty SDH
30.6. 17:00   Lhota u Vsetína VS   Memoriál Ondry Zezuly, vč. 35+
30.6. 21:00   Střítež nad Bečvou VS   Noční soutěž, vč. 35+
30.6. 21:00   Valašské Příkazy VS   Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B, vč. 35+
30.6.     Hrádek FM    
30.6.     Straník NJ TFA Železný hasič - Straník 2018
1.7. 11:00   Seninka VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
1.7. 13:00   Kozmice OP Moravskoslezská liga  
1.7. 13:00   Študlov VS Valašská hasičská liga Memoriál Jindřicha Polácha, vč. 35+
1.7.     Žernov NA TFA Krajské kolo TFA
1.7.     Plzeň PM MČR MČR Plamen a dorostu
2.7.     Plzeň PM MČR MČR Plamen a dorostu
3.7.     Plzeň PM MČR MČR Plamen a dorostu
4.7.     Plzeň PM MČR MČR Plamen a dorostu
5.7. 12:30   Horní Bečva VS   O sousoší Cyrila a Metoděje, vč. 35+
5.7. 13:00   Lukavec NJ   Terénní vlna
5.7. 14:00   Janovice FM   Ondrášův pohár
5.7. 14:00   Rychvald KI    
5.7. 22:00   Stará Ves OV   Staroveský kotel
5.7.     Plzeň PM MČR MČR Plamen a dorostu
6.7. 9:00   Jablůnka VS   O putovní pohár starosty obce Jablůnka, vč. 35+
6.7. 14:00   Rybí NJ TFA Spáleniště 2018 - TFA + PÚ
6.7. 16:00   Horní Lomná FM    
6.7. 21:00   Velké Karlovice-Tísňavy VS TFA Noční TFA Velkjých Karlovic
6.7. 21:00   Choryně VS    
7.7. 10:00   Velké Albrechtice NJ   O pohár starosty obce
7.7. 11:00   Velké Hoštice OP Extraliga ČR v požárním útoku  
7.7. 13:00   Metylovice FM Moravskoslezská liga 35+
7.7. 13:00   Loukov KM Podhostýnská hasičská liga O putovní pohár starosty SDH Loukov
7.7. 13:00   Olšovec PR Velká cena OSH Přerov  
7.7. 13:00   Kateřinice VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
7.7. 14:00   Nýdek FM    
7.7. 14:00   Jílovec NJ   vč. 35+
7.7. 16:00   Chotěbuz KI   O putovní pohár obce Chotěbuz
7.7. 19:00   Mosty u Jablunkova FM    
7.7. 21:00   Nýdek FM   3. ročník noční soutěže
7.7. 21:30   Horní Lideč VS   O putovní pohár starosty obce, vč. 35+
7.7.     Štítná nad Vláří ZL Jihovalašská liga nočních soutěží  
8.7. 9:30   Olšovec PR Extraliga ČR v požárním útoku  
8.7. 10:00   Velké Karlovice-Tísňavy VS   31. ročník soutěže O valašský širák, vč. 35+
8.7. 13:00   Pozděchov VS Valašská hasičská liga Pohárová soutěž, vč. 35+
13.7. 17:00   Partutovice PR   O putovní pohár Jana Klezly, vč. 50+
13.7.     Závada OP Noční hlučínská hasičská liga  
14.7. 9:30   Babice VS Velká cena OSH Přerov Pohárová soutěž v PÚ
14.7. 13:00   Košatka OV Moravskoslezská liga 35+
14.7. 13:15   Uhřičice PR    
14.7. 13:30   Poruba PR   23. ročník memoriálu br. F. Horníka , vč. 35+
14.7. 14:00   Písečná FM    
14.7. 14:00   Skrochovice OP Moravskoslezský pohár 3B
14.7. 14:00   Veselá VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
14.7. 21:00   Hůrka NJ   O pohár starosty SDH noční
15.7. 11:00   Zahnašovice KM Podhostýnská hasičská liga O pohár obce Zahnašovice
15.7. 14:00   Služovice OP Moravskoslezský pohár 2B
15.7. 14:00   Prlov VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
20.7. 21:00   Vidče VS   Noční soutěž, vč. 35+
20.7.     Bohuslavice OP Noční hlučínská hasičská liga  
21.7. 9:00   Růžďka VS TFA Vsacká liga Najtvrdší hasič Růždeckej kotliny
21.7. 10:00   Trojanovice NJ Novojičínská liga  
21.7. 11:00   Brodeslavy PS Extraliga ČR v požárním útoku  
21.7. 12:30   Místek-Bahno FM M, Ž  
21.7. 13:00   Nová Ves FM Beskydská liga 47. ročník soutěže Pohár Lysé hory
21.7. 13:00   Karviná-Louky KI    
21.7. 13:00   Roštění KM Podhostýnská hasičská liga O pohár starosty obce Roštění
21.7. 13:15   Popůvky PR    
21.7. 14:00   Studénka NJ   39. r. Pohár star. SDH nádraží - vč. 35+ a PS8
21.7. 15:00   Dolní Domaslavice FM   Pohár SDH Dolní Domaslavice
21.7. 15:00   Karvina-Hranice KI   Pohár Primátora města Karviná
21.7. 17:00   Písek FM    
21.7. 18:00   Závišice NJ   21. r. Pohár obce Závišice
21.7.     Brno BM TFA TFA Výstaviště BVV
21.7.     Krásná-Mohelnice FM   O pohár starosty SDH
21.7.     Ropice FM   O putovní pohár starostky obce
21.7.     Nevšová ZL Jihovalašská liga nočních soutěží  
21.7.     Sebranice   TFA Moravská liga  
22.7. 9:30   Zahorčice ST Extraliga ČR v požárním útoku  
22.7. 10:00   Pravčice KM Podhostýnská hasičská liga O pohár starosty SDH Pravčice
22.7. 10:00   Pravčice KM Přerovská liga požárních útoků O pohár starosty SDH Pravčice 
22.7. 13:00   Palačov NJ   O pohár starosty SDH
22.7. 13:00   Leskovec VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
27.7.     Bělá OP Noční hlučínská hasičská liga  
27.7.     Uherský Brod UH Český pohár ve dvojboji Zlínský dvojboj - kvalifikační závod na MČR
28.7. 8:00   Valašské Meziříčí VS KK Krajské kolo v PS
28.7. 10:00   Horní Suchá KI TFA MH, M, Ž
28.7. 10:00   Dolní Marklovice KI   13. ročník o putovní pohár SDH D.M.
28.7. 11:00   Tučapy KM Podhostýnská hasičská liga O pohár starosty města Holešov 
28.7. 11:00   Letohrad - Orlice UO Extraliga ČR v požárním útoku  
28.7. 12:00   Vrbice KI Moravskoslezská liga 35+
28.7. 13:00   Vyšní Lhoty FM Beskydská liga 23. ročník O putovní pohár hory Prašivé
28.7. 13:15   Polkovice PR    
28.7. 14:00   Starý Bohumín KI    
28.7. 14:00   Véska NJ   O pohár starostky obce - vč, PS8
28.7. 14:00   Francova Lhota VS   fotbalové hřiště, vč. 35+
28.7. 14:30   Karpentná FM    
28.7.     Bludov SU Český pohár v běhu na 100m př. Bludovská stovka - kvalifikační závod na MČR
28.7.     Bludov SU Moravské hasičské stovky Bludovská stovka - kvalifikační závod na MČR
28.7.     Salaš UH TFA  
28.7.     Drnovice ZL Jihovalašská liga nočních soutěží  
29.7. 9:30   Letohrad - Kunčice UO Extraliga ČR v požárním útoku  
29.7. 13:00   Hustopeče nad Bečvou PR   O pohár SDH, vč. 35+
29.7. 13:00   Lužná VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
29.7. 15:00   Košařiska FM   Pořádá SDH Milíkov - 4 krátké savice
29.7.  09:30   Valšovice PR Velká cena OSH Přerov Stříbrná proudnice, vč. 35+
3.8. 20:00   Bystříčka VS    
3.8. 21:00   Výškovice NJ   Pohárová soutěž - noční
4.8. 9:00   Liberec LI TFA  
4.8. 13:00   Petřvaldík NJ Moravskoslezská liga 35+
4.8. 13:00   Milotice nad Bečvou PR Velká cena OSH Přerov O pohár SDH, vč. 35+
4.8. 13:30   Hukvaldy FM Beskydská liga Memoriál Vladimíra Adamovského
4.8. 14:00   Guty FM   O putovní pohár starostky města
4.8. 14:00   Český Těšín-Mistřovice KI    
4.8. 14:00   Tísek NJ Novojičínská liga včetně 35+
4.8. 14:00   Oldřišov OP Moravskoslezský pohár 3B
4.8. 14:00   Hrachovec VS Valašská hasičská liga Pohárová soutěž, vč. 35+
4.8. 14:00   Semetín VS   Poharová soutěž, vč. 35+
4.8. 15:00   Chotěbuz KI   3. ročník Memoriálu Karla Putniorze Zpupná Lhota-Podobora
4.8. 16:00   Dolní Marklovice KI   44. ročník soutěže hasičských nadšenců, sání z řeky
4.8. 21:30   Vítonice KM Přerovská liga požárních útoků  
4.8.     Doubravice nad Svitavou BK TFA Moravská liga  
4.8.     Vysoké Pole ZL Jihovalašská liga nočních soutěží  
5.8. 9:30   Střítež nad Ludinou PR Velká cena OSH Přerov O pohár starosty sboru, vč. 35+
5.8. 12:00   Větřkovice OP Moravskoslezská liga  
5.8. 13:00   Podhradní Lhota KM Podhostýnská hasičská liga O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lhota
5.8. 13:00   Jičina NJ   O pohár starosty SDH
5.8. 13:00   Lidečko VS   O putovní pohár Čertových skal, vč. 35+
5.8. 14:00   Bolatice OP Moravskoslezský pohár 3B
11.8. 10:00   Komorní Lhotka FM   4. ročník Memoriálu Jarka Molina
11.8. 10:00   Raškovice FM   Pohárová soutěž
11.8. 10:00   Mikulůvka VS   O pohár strosty SDH Mikulůvka, vč. 35+
11.8. 11:00   Nětčice KM Podhostýnská hasičská liga O pohár starosty SDH Nětčice
11.8. 11:00   Stará Ves OV Moravskoslezská liga 35+
11.8. 11:00   Chotěmice TA Extraliga ČR v požárním útoku  
11.8. 13:00   Kunovice VS Valašská hasičská liga  
11.8. 14:00   Petřvald KI    
11.8. 15:00   Skalice FM Beskydská liga 11. ročník soutěže Skalický kopec
11.8. 15:00   Kujavy NJ   11. r. Memoriál A. Slezáka
11.8. 17:00   Závada KI   Soutěž starších pánu nad 35 let
11.8. 21:00   Závada KI    
11.8. 21:00   Kujavy NJ   O pohár ředitele HVP
11.8.     Kamenec u Poličky SY Český pohár v běhu na 100m př. Večerní stovka - kvalifikační závod na MČR
11.8.     Vrbětice ZL Jihovalašská liga nočních soutěží  
12.8. 9:30   Chlum CK Extraliga ČR v požárním útoku  
12.8. 10:00   Rychlov KM Přerovská liga požárních útoků O putovní pohár SDH Rychlov 
12.8. 11:00   Dolní Bečva VS   O štít Radhoště, vč. 35+
12.8. 14:00   Valašská Senice VS   Pohárová soutěž, vč. 35+
15.8.     Odolena Voda PH Velká cena ČR v požárním útoku  
16.8.     Hradec Králové HK Český pohár ve dvojboji 44. ročník Memoriálu Josefa Romportla a Vlastimila  Málka v disciplínách požárního sportu 
17.8.     Kozmice OP Noční hlučínská hasičská liga  
18.8. 8:30   Velká Lhota VS Valašská hasičská liga O pohár starosty SDH, vč. 35+
18.8. 10:00   Staré Město FM   O pohár obecního úřadu
18.8. 10:00   Halenkov VS TFA Vsacká liga TFA
18.8. 13:00   Stanislavice KI   Podle pravidel Beskydské ligy
18.8. 13:00   Mošnov NJ Moravskoslezská liga  
18.8. 13:15   Lobodice PR    
18.8. 14:00   Milíkov FM   O putovní pohár starosty obce Milíkov
18.8. 14:00   Bravinné NJ   vč. PS 8
18.8. 14:00   Sádek OP Moravskoslezský pohár 3B
18.8. 14:00   Tylovice VS Valašská hasičská liga O pohár starosty, vč. 35+
18.8. 21:00   Milíkov FM    
18.8. 21:00   Mošnov NJ   Pohárová soutěž - noční
18.8.  13:00   Provodovice PR Velká cena OSH Přerov O pohár starosty obce, vč. 35+
18.8.     Moravský Beroun OL Moravské hasičské stovky Stovkování pod Slunečnou Moravský Beroun
18.8.     Horní Lhota OV TFA  
19.8. 11:00   Vítonice KM Podhostýnská hasičská liga O putovní pohár starosty SDH Vítonice
19.8. 13:00   Lešná VS Valašská hasičská liga Pohárová soutěž, vč. 35+
19.8. 14:00   Kozmice OP Moravskoslezský pohár 3B
19.8. 14:00   Vysoká PR   O pohár SDH Vysoká, vč. 35+
24.8.     Liberec LI MČR MČR v PS
25.8. 10:00   Český Těšín-Horní Žukov KI   TP od 10:00, GP od 13:00
25.8. 10:00   Pustějov NJ   O pohár starosty SDH - vč. 35+
25.8. 13:30   Hukovice NJ Novojičínská liga včetně 35+
25.8. 14:00   Věřňovice KI   muži +staří páni
25.8. 14:00   Malé Hoštice OP Moravskoslezský pohár 3B
25.8. 21:00   Záblatí KI    
25.8. 21:00   Tísek NJ   Pohárová soutěž - noční
25.8. noční   Hrádek FM    
25.8.     Lhotka FM    
25.8.     Valdice JC TFA Železný hasič
25.8.     Liberec LI MČR MČR v PS
26.8. 14:00   Komárov OP Moravskoslezský pohár 3B
26.8.     Liberec LI MČR MČR v PS
31.8. 21:00   Chotěbuz KI   Memoriál Josefa Kisze
31.8.     Štěpánkovice OP Noční hlučínská hasičská liga  
1.9. 10:00   Orlová-Poruba KI    
1.9. 10:00   Mikulov TP TFA železný hasič
1.9. 11:00   Dolní Tošanovice FM   Okrsková soutěž 4. okrsku (Doberský)
1.9. 11:00   Petrovice TR Extraliga ČR v požárním útoku  
1.9. 12:00   Bartovice OV Moravskoslezská liga 35+
1.9. 13:00   Kozlovice FM   O putovní pohár Rady OÚ
1.9. 13:00   Karolín KM Podhostýnská hasičská liga O pohár obce Karolín
1.9. 13:15   Rokytnice PR    
1.9. 14:00   Horní Bludovice KI    
1.9. 14:00   Hrachovec VS   Hasičské stovky
1.9. 14:30   Jerlochovice NJ   Zlatá přilba, Putovní proudnice - PS 12, 8
1.9. 15:00   Doubrava KI   Memoriál Kotase
1.9. 20:30   Císařov PR   Noční Císařov 2018
1.9. 21:00   Dolní Domaslavice FM   Pohár starosty obce
1.9.     Ostrava OV TFA Český pohár O pohár ředitele HZS MSK – Ostravská věž
2.9. 9:30   Myštěves HK Extraliga ČR v požárním útoku  
2.9. 13:00   Český Těšín KI   Český Těšín-Mosty
2.9. 14:00   Lidečko VS   O putovní pohár - 35+
7.9. 20:00   Podhradní Lhota KM   Noční soutěž 
7.9. 20:30   Janovice  NJ Novojičínská liga  
7.9.     Strahovice  OP Noční hlučínská hasičská liga  
8.9. 10:00   Morávka FM   Memoriál Josefa Špoka
8.9. 10:00   Prostřední Bečva VS   O pohár starosty obce, vč. 35+
8.9. 11:00   Jistebník NJ Moravskoslezská liga  
8.9. 13:00   Špičky PR Velká cena OSH Přerov O pohár obce, vč. 35+
8.9. 14:00   Libhošť  NJ Novojičínská liga  
8.9. 14:00   Milostovice OP Moravskoslezský pohár 3B
8.9. 14:00   Prlov VS   Soutěž veteránů - 35+
8.9. 15:00   Petřvald NJ   mem. Fr. Poláška XXXVIII. r. - vč. 35+
8.9. 16:00   Hodoňovice FM   O pohár starosty obce Baška
8.9. 20:00   Křenovice PR Přerovská liga požárních útoků O pohár starosty obce
8.9. 20:15   Hájov NJ   O Hájovský pohár - vč. 35+
8.9.     Oslavany BO TFA Železný hasič, Memoriál St. Kališe
8.9.     Velatice BO TFA Moravská liga  
8.9.     Soběšovice FM   O putovní pohár starosty obce Soběšovice
8.9.     Choltice PA Moravské hasičské stovky Choltická 100
8.9.     Vodochody PH TFA FF FENZY CUP
8.9.     Velké Meziříčí ZR Liga CTIF O pohár města Velké Meziříčí v disciplínách CTIF
8.9.         MČR MČR v požárním sportu dospělí MHJ a ČHJ
9.9. 10:00   Čechy PR Přerovská liga požárních útoků O pohár starosty
9.9. 13:00   Kopřivnice NJ   5. r. mem. Antonína Hykla
9.9. 13:00   Čechy PR   Česká trojka
9.9. 15:00   Lužná VS   Soutěž veteránů - 35+
10.9.     Bánská Bystrica BB MS Mistrovství světa v požárním sportu mužů a žen
11.9.     Bánská Bystrica BB MS Mistrovství světa v požárním sportu mužů a žen
12.9.     Bánská Bystrica BB MS Mistrovství světa v požárním sportu mužů a žen
13.9.     Bánská Bystrica BB MS Mistrovství světa v požárním sportu mužů a žen
13.9.     Kroměříž KM TFA Český pohár Zámecká věž Kroměříž
13.9.     Petrovice   Velká cena ČR v požárním útoku  
14.9. 14:00   Dolní Líštná FM    
14.9. 20:30   Bítov NJ    
14.9.     Bánská Bystrica BB MS Mistrovství světa v požárním sportu mužů a žen
14.9.     Služovice  OP Noční hlučínská hasičská liga  
15.9. 9:00   Nižní Lhoty FM   O pohár sv. Floriána - uzavřená soutěž 10. okrsku
15.9. 9:00   Pstruží FM   O putovní pohár starosty obce Pstruží nad 40 let
15.9. 9:00   Kostelany  KM TFA Železný hasič 
15.9. 9:00   Spálov NJ    
15.9. 10:00   Radkova Lhota PR Přerovská liga požárních útoků O pohár starosty
15.9. 14:00   Neplachovice OP Moravskoslezský pohár 3B
15.9. 15:00   Dětmarovice KI   Soutěž starých pánů O pohár starosty obce
15.9. 19:00   Fryčovice FM Beskydská liga 30. ročník soutěže Fryčovický hrbol
15.9. 19:30   Řeka FM    
15.9.     Bánská Bystrica BB MS Mistrovství světa v požárním sportu mužů a žen
15.9.     Telč JH TFA 17. ročník Hasičského pětiboje Firefighter Combat Challenge
15.9.     Václavovice OV   Soutěž tříčlenných hlídek žen
16.9. 15:00   Pozděchov VS   Soutěž veteránů - 35+
16.9.     Bánská Bystrica BB MS Mistrovství světa v požárním sportu mužů a žen
19.9.     Chrudim CR MČR IX. Mistrovství republiky Hasičského záchranného sboru České republiky ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel
20.9.     Chrudim CR MČR IX. Mistrovství republiky Hasičského záchranného sboru České republiky ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel
21.9. 16:00   Tísek NJ   uzavřená soutěž okrsku - M, Ž, MH
21.9. 20:00   Dolní Bečva VS   Noční pohárovka, vč. 35+
21.9.     Vřesina  OP Noční hlučínská hasičská liga  
22.9. 7:00   Albrechtice KI   Rallye Albrechtice - možnost získaní HASIČ II, III
22.9. 10:00   Jasenka VS TFA Vsacká liga TFA
22.9. 13:00   Lubina-Větřkovice NJ Novojičínská liga  
22.9.     Říčany BO TFA Říčanská plíce
22.9.     Ostravice FM   Beskydský pohár
22.9.     Dvůr Králové nad Labem TU MČR MČR CTIF
23.9. 10:00   Liptovská Teplička PP TFA Železný hasič - súťaž jednotlivcov (M do a nad 35, Ž, dorast)
24.9.     Varna BUL MS Mistrovství světa v požárním sportu dorostu
25.9.     Varna BUL MS Mistrovství světa v požárním sportu dorostu
26.9.     Varna BUL MS Mistrovství světa v požárním sportu dorostu
27.9.     Varna BUL MS Mistrovství světa v požárním sportu dorostu
28.9. 14:00   Libhošť NJ   uzavřená soutěž okrsku - M, Ž, MH
28.9.     Varna BUL MS Mistrovství světa v požárním sportu dorostu
28.9.     Kunčice p.O. FM   O kunčickou bečku
28.9.     Nová Ves FM   PS8 cup
29.9. 9:00   Medlov  KM TFA TFA Medlov O Medlovskou železnou žabku 
29.9. 9:30   Trusovice OL TFA Trusovický železný hasič
29.9. 13:00   Vrchy NJ   Svatováclavská soutěž - vč. PS8
29.9. 15:00   Kopytov KI    
29.9. 20:00   Dolní Tošanovice FM   O pohár starosty obce Dolní Tošanovice
29.9.     Varna BUL MS Mistrovství světa v požárním sportu dorostu
29.9.     Hrušky VY TFA Liga Moravské hasičské jednoty Memoriál Matěje Štefana
30.9. 10:00   Henčlov PR Přerovská liga požárních útoků O pohár pivovaru Zubr
30.9.     Varna BUL MS Mistrovství světa v požárním sportu dorostu
6.10. 9:00   Valašská Bystřice VS TFA TFA
6.10. 14:00   Fulnek NJ   uzavřená soutěž okrsku
6.10. 15:00   Havířov-Šumbark KI    
6.10.     Domažlice DO MČR MČR SDH TFA
6.10.     Napajedla ZL TFA  
13.10. 9:00   Kopytov KI   Soutěž NDT
13.10. 10:00   Bordovice NJ   7. r. Bordovický hájek
13.10. 11:00   Podhradní Lhota KM   Memoriál Davida Žejdlíka 
20.10. 9:00   Karviná-Ráj KI TFA  
20.10.     Kyjovice OP   OK dorost
20.10.         TFA Liga Moravské hasičské jednoty TFA O pohár prezidenata MHJ a vyhodnocení ligy
10.11. 9:30   Véska NJ   Svatomartinská soutěž - vč. PS8
8.12. 9:30   Lukavec NJ   Mikulášská soutěž