2   0   1   9
19.7. 21:30   Vidče VS   Noční pohárová soutěž
19.7. noční   Bohuslavice OP   Noční hlučínská hasičská liga
20.7. 10:00   Trojanovice NJ   Novojičínská liga, O pohár obce Trojanovice
20.7. 13:00   Nová Ves FM   Beskydská liga - 48. ročník soutěže Pohár Lysé hory
20.7. 13:00   Roštění KM   Podhostýnská hasičská liga
20.7. 13:00   Karviná-Louky KI   Pohárová
20.7. 14:00   Studénka NJ   40.r. Pohár star. SDH nádraží  
20.7. 14:00   Malé Hoštice OP   Moravskoslezský pohár
20.7. 14:00   Bytča BY   Severoslovenská hasičská liga
20.7. 15:00   Karviná-Hranice KI   Pohárová
20.7. 15:00   Záblatí KI   Pohárová
20.7. 17:00   Písek FM   Soutěž v požárním sportu
20.7.     Trojanovice NJ   Novojičínská liga
20.7.     Ropice FM   O putovní pohár starostky obce
21.7. 9:45   Pravčice KM   Podhostýnská hasičská liga
21.7. 13:00   Palačov NJ   O pohár starosty SDH
21.7. 13:00   Leskovec VS   Pohárová soutěž
21.7. 14:00   Služovice OP   Moravskoslezský pohár
24.7. 9:00   Hrachovec VS   Pohárová soutěž
26.7. noční   Bělá OP   Noční hlučínská hasičská liga
27.7. 9:00   Růžďka VS   TFA
27.7. 10:00   Dolní Marklovice KI   O Putovní pohár SDH, 14. ročník
27.7. 11:00   Letohrad-Kunčice UO   Extraliga ČR v požárním útoku
27.7. 13:00   Vyšní Lhoty FM   Beskydská liga - O pohár hory Prašivé
27.7. 13:00   Vrbice KI   Moravskoslezská liga
27.7. 13:00   Nový Hrozenkov VS   Pohárová soutěž
27.7. 13:00   Hustopeče nad Bečvou PR   Velká cena OSH Přerov - O pohár SDH - M, Ž, 35+
27.7. 14:00   Véska NJ   O pohár starostky obce  
27.7. 14:00   Kamenná Poruba ZI   Severoslovenská hasičská liga
27.7. 14:00   Zašová VS   Soutěž koňských stříkaček
27.7. 14:30   Karpentná FM   Pohárová soutěž
27.7. 16:00   Dolní Marklovice KI   O pohár hasičských nadšenců, 45. ročník sání z řeky
27.7. 16:00   Střelná VS   Pohárová soutěž
27.7.     Krásná-Mohelnice FM   O pohár starosty SDH
28.7. 9:30   Letohrad-Orlice UO   Extraliga ČR v požárním útoku
28.7. 13:00   Lužná VS   Pohárová soutěž
28.7. 15:30   Košařiska FM   Pořádá SDH Milíkov - 4 krátké savice, sání
28.7. 18:00   V.Albrechtice NJ   Pohárová soutěž
2.8. 21:00   Bystřička VS   Noční pohárová soutěž
3.8. 13:00   Petřvaldík N   Moravskoslezská liga
3.8. 13:00   Brvnište PB   Severoslovenská hasičská liga
3.8. 13:00   Milotice nad Bečvou PR   Velká cena OSH Přerov - O pohár SDH - M, Ž, 35+
3.8. 13:30   Hukvaldy FM   Memoriál Vladimíra Adamovského
3.8. 14:00   Tísek NJ   Novojičínská liga, O putovní pohár star. SDH  
3.8. 14:00   Oldřišov OP   Moravskoslezský pohár
3.8. 15:00   Zpupná Lhota KI   Fotbalové hřiště u Kulturního domu v Chotěbuzi
3.8.     Tísek NJ   Novojičínská liga - M,Ž, nad 35 let
4.8. 11:00   Zahnašovice KM   Podhostýnská hasičská liga
4.8. 12:00   Větřkovice OP   Moravskoslezská liga
4.8. 13:00   Jičina NJ   O pohár starosty SDH
4.8. 13:00   Lidečko VS   Pohárová soutěž
4.8. 14:00   Bolatice OP   Moravskoslezský pohár
9.8. noční   Děhylov OP   Noční hlučínská hasičská liga
9.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry
10.8. 10:00   Raškovice FM   Pohárová soutěž
10.8. 11:00   Zahorčice ST   Extraliga ČR v požárním útoku
10.8. 11:00   Stará Ves OV   Moravskoslezská liga
10.8. 11:00   Nětčice KM   Podhostýnská hasičská liga
10.8. 13:00   Komorní Lhotka FM   Memoriál Jarka Molina
10.8. 13:00   Hrabové BY   Severoslovenská hasičská liga
10.8. 14:00   Petřvald KI   Pohárová
10.8. 15:00   Skalice FM   Beskydská liga - Skalický kopec
10.8. 15:00   Třinec-Guty FM   Den obce s hasiči
10.8. 17:00   Petrovice-Závada KI   Soutěž starších pánů nad 35 let
10.8. 21:00   Petrovice-Závada KI    
10.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry - Ultimate Fire Fighter
11.8. 9:30   Chlum CK   Extraliga ČR v požárním útoku
11.8. 9:30   Valšovice PR   Podhostýnská hasičská liga
11.8. 10:00   Mikulůvka VS   Pohárová soutěž
11.8. 11:00   Dolní Bečva VS   Pohárová soutěž
11.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry - Ultimate Fire Fighter
12.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry
13.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry - Firefighter Steeplechase
14.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry - Přetahování lanem
15.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry
16.8. 21:00   Kozmice OP   Noční hlučínská hasičská liga - Memoriál Františka Hanzlíka
16.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry - Stair Race
17.8. 8:00   Velká Lhota VS   Valašská hasičská liga
17.8. 13:00   Stanislavice KI   Pohárová
17.8. 14:00   Sádek OP   Moravskoslezský pohár
17.8. 14:00   Milíkov FM   Soutěž o putovní pohár starosty obce Milíkov
17.8. 14:00   Tylovice VS   Valašská hasičská liga
17.8. 14:30   Žabeň FM   45. ročník O pohár starosty obce Žabeň
17.8. 21:00   Milíkov FM   Noční pohárová soutěž
17.8.  13:00   Provodovice PR   Velká cena OSH Přerov - O pohár starosty obce - M, Ž, 35+
17.8.     Stanislavice KI   Beskydská liga
17.8.     Moravský Beroun OL   Stovkování pod Slunečnou Moravský Beroun
17.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry
18.8. 10:00   Lešná VS   Valašská hasičská liga
18.8. 13:30   Vysoká PR   O pohár SDH Vysoká - M, Ž, 35+
18.8. 14:00   Kozmice OP   Moravskoslezský pohár
18.8. 14:00   Valašská Senice VS   Pohárová soutěž
18.8.     Chengdu CHN   TFA - Světové policejní a hasičské hry
21.8.     Odolena Voda     Velká cena ČR v PÚ
24.8. 10:00   Sklárny Karolinka VS   Raťkovská grapa
24.8. 10:00   Horní Žukov KI   Těšínský pohár
24.8. 11:00   Myštěves HK   Extraliga ČR v požárním útoku
24.8. 11:00   Karolín KM   Podhostýnská hasičská liga
24.8. 12:00   Mošnov NJ   Moravskoslezská liga
24.8. 13:00   Horní Žukov KI   Gorolský pohár
24.8. 13:00   Predmier BY   Severoslovenská hasičská liga
24.8. 13:00   Hrachovec VS   Valašská hasičská liga
24.8. 15:00   Třinec-Oldřichovice FM   Pohárová soutěž
24.8. 21:00   Záblatí KI   Pohárová
25.8. 9:30   Pšánky HK   Extraliga ČR v požárním útoku
25.8. 11:00   Vítonice KM   Podhostýnská hasičská liga
25.8. 13:30   Valšovice PR   Velká cena OSH Přerov - Stříbrná proudnice - M, Ž, 35+
30.8. 21:00   Chotěbuz KI   Noční pohárová soutěž
30.8. noční   Štěpánkovice OP   Noční hlučínská hasičská liga
30.8.     Ústí nad Labem UL   48. Mistrovství ČR v požárním sportu
31.8. 10:00   Orlová-Poruba KI    
31.8. 13:30   Hukovice NJ   Novojičínská liga, 9.r. O pohár starosty SDH
31.8. 15:00   Petřvald NJ   mem. Fr. Poláška XXXIX.r.
31.8. 15:00   Doubrava KI   Pohárová
31.8. 21:00   Dolní Domaslavice FM   Pohár starosty obce
31.8. noční   Hrádek FM   Noční pohárová soutěž
31.8.     Ústí nad Labem UL   48. Mistrovství ČR v požárním sportu
31.8.     Hukovice NJ   Novojičínská liga - M,Ž, nad 35 let
31.8.     Lhotka FM   Pohárová soutěž
1.9. 13:00   Český Těšín-Mosty KI   Pohárová, stadion Frýdecká
1.9.     Ústí nad Labem UL   48. Mistrovství ČR v požárním sportu
1.9.     Štěpánkovice OP   Opavská liga
5.9.     Plzeň PM   Mistrovství HZS ČR v disciplínách TFA
6.9. noční   Strahovice OP   Noční hlučínská hasičská liga
7.9. 12:00   Bartovice OV   Moravskoslezská liga
7.9. 13:00   Kozlovice FM   O putovní pohár Rady OÚ
7.9. 13:00   Špičky PR   Velká cena OSH Přerov - O pohár obce - M, Ž, 35+
7.9. 14:00   Jamnice OP   Moravskoslezský pohár
7.9. 14:00   Hodoňovice FM   O pohár starostky obce Baška
7.9. 14:00   Věřňovice KI   Pohárová
7.9. 14:00   Libhošť NJ   Novojičínská liga  
7.9. 15:00   Jerlochovice NJ   uzavřená soutěž okrsku  
7.9. 20:15   Hájov NJ   O Hájovský pohár  
7.9.     Libhošť NJ   Novojičínská liga
7.9.     Strahovice OP   Opavská liga
7.9.     Hať OP   TFA Prajzská liga
8.9. 9:00   Kunovice VS   Valašská hasičská liga
8.9. 14:00   Neplachovice OP   Moravskoslezský pohár
8.9. 14:00   Lidečko VS   Soutěž veteránů
8.9. 14:00   Lužná VS   Soutěž veteránů
8.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
8.9.     Těškovice OP   Opavská liga
9.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
10.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
11.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
12.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
13.9. 20:00   Dolní Líštná FM   Pohárová soutěž
13.9. 20:00   Bítov NJ   Pohárová soutěž - noční
13.9. noční   Služovice OP   Noční hlučínská hasičská liga
13.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
14.9. 9:00   Pstruží FM   O putovní pohár starosty obce Pstruží
14.9. 11:00   Jistebník NJ   Moravskoslezská liga
14.9. 14:00   Prlov VS   Soutěž veteránů
14.9. 15:00   Karviná-Hranice KI   závěrečné cvičení
14.9. 19:00   Fryčovice FM   Beskydská liga - 31. ročník soutěže Fryčovický hrbol
14.9. 20:00   Řeka FM   Pohárová soutěž
14.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
14.9.     Soběšovice FM   O putovní pohár starosty obce Soběšovice
14.9.     Bobrovníky OP   TFA Prajzská liga
15.9. 13:00   Kopřivnice NJ   6.r. mem. Antonína Hykla
15.9. 13:00   Čechy PR   Česká trojka
15.9. 14:00   Pozděchov VS   Soutěž veteránů
15.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
16.9.     Saratov RUS   MS mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu
19.9.     Petrovice     Velká cena ČR v PÚ
20.9. noční   Vřesina OP   Noční hlučínská hasičská liga
21.9. 13:00   Slatina NJ   Pohár starosty SDH  
21.9. 13:00   Lubina II. NJ   Novojičínská liga, Poh.Větřkovské přehrady  
21.9. 13:00   Mosty u Jablunkova FM   Karpatský šerpa (tříčlenná družstva)
21.9. 15:00   Dětmarovice KI   soutěž starých pánů a o pohár starosty obce
21.9.     Ostravice FM   Beskydský pohár
21.9.     Lubina-Větřkovice NJ   Novojičínská liga
21.9.     Bohuslavice OP   TFA Prajzská liga
28.9. 14:00   Libhošť NJ   uzavřená soutěž okrsku  
28.9. 14:30   Kopytov KI    
28.9.     Dvůr Králové nad Labem TU    MČR CTIF družstev hasičů
28.9.     Kunčice p.O. FM   O kunčickou bečku
28.9.     Stará Bělá OV   TFA
3.10.     Ostrava OV   Akademické mistrovství ČR v TFA
4.10.     Olomouc OL   MČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování
4.10. 16:00   Lubojaty NJ   uzavřená soutěž okrsku  
5.10. 15:00   Havířov-Šumbark KI   Pohárová
5.10.     Olomouc OL   MČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování
6.10.     Velké Karlovice VS   TFA Sůkenická + dětské TFA
9.11. 9:30   Véska NJ   Svatomartinská husa 5. roč.  
30.11. 9:00   Stonava KI   TFA - Železý hasič Stonava
7.12. 9:30   Lukavec NJ   MIKULÁŠSKÁ SOUTĚŽ